Лучанка стала світовою чемпіонкою з перманентного макіяжу. ФОТО

8
3
Лучанка стала світовою чемпіонкою з перманентного макіяжу. ФОТО
Лучанка Юліанна Дружиніна здобула перше місце та гран-прі на Всесвітньому Чемпіонаті з перманентного макіяжу і мікроблейдингу.

International beauty fest 2018 проходив днями у Києві.

"Друзья, я стала мировой чемпионкой в категории "експерт" гуру перманентного макияжа, это уровень о котором можно было только мечтать. 1е место мое! Также я взяла Грант-при в этом же чемпионате! Хочу поздравить нашу лучанку Татьяна Лукашик 2 место в категории мастер", - поділилася враженнями Юліанна.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Лучанка - серед переможців чемпіонату світу з перманентного макіяжу. ФОТО

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3
Загрузка...

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
О, Боже! Оце вже майстер! Якщо вона краща з кращих, то ніколи б в житті не хотіла б того перманентного макіяжу!
Відповісти
завідуй молча))
Відповісти
Да майстриня охіренна, після її робіт ніхто не береться виводити той страх і ужас якій вона робить своїми майстерними руками.
Відповісти
А те що призове місце на чемпіонаті коштує пару тисяч євро, чомусь журналісти не написали.... Там все можна купити, тому не вірте майстрам з "титулами", вірте відгукам від людей... А вона спортила не одне обличчя жахливими неякісними татуажами!
Відповісти
Десь і вчитись треба було!
Майстр росте!
Відповісти
Так серед мирових вона сама багата , що інші бідніші і не могли заплатити?
Логіку не розумію!
Дякую!
Відповісти
А скільки було учасників?
З яких країн ?
Відповісти
Саме правильне запитання. Та справа у тому, що багато людей не розуміють специфіку чемпіонатів краси ( люба послуга) не розуміють, що кубки це не професійний показник майстра, це скоріше показник технічний у тій чи іншій номінаціі, тому кубки - це ніщо інше як "замануха" для необізнаних клієнтів. Не факт, що перемога куплена, Юліана дійсно могла викластись на всі 100%, а от в сірі трудові будні халявить і то добре халявить, і заздрість тут не причому, принаймі ДУЖЕ велика кількість лучанок в цьому переконались. Гірше усього, що ій на цих людей начхати, а вони ж колись так хотіли потрапити саме до неі.
Відповісти